WHATSAPP FORM DOLDUR
İLETİŞİME GEÇ
X
FORM DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM

  TDF Saç Ekimi

  TDF (Two Days Fue) yöntemi, saç ekimi uygulamaları arasında kullanılan güncel teknolojilerden biridir. TDF saç ekimi, saç açıklığı önden arkaya doğru fazla olan erkeklere iki gün üst üste iki seansta uygulanır.

  TDF Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

  TDF yöntemi ile yapılan saç ekiminde donör bölgeden alınmış olan saç kökleri, saç ekiminin yapılacağı alana nakledilir. İşleyiş olarak diğer yöntemlerden farklı olan TDF saç ekiminde donör bölge sağ ve sol olarak ayrılır. İki seansta da bu bölgelerden alınan saç kökleri ekim yapılacak olan bölgeye nakledilir.

  TDF Saç Ekimi AvantajlarıTDF Saç Ekimi Avantajları

  • TDF saç ekim yöntemi, son yılların en yeni teknikleri arasındadır. Normalde herhangi bir saç ekim işleminde seans arasında 6 ay süre vardır, TDF saç ekimi yöntemi ise art arda iki seans uygulanır.
  • TDF saç ekim tekniği ile 5 bin ila 8 bin arasında kök transferi gerçekleştirilir.
  • TDF işlem esnasında uygulanan PRP tedavisiyle kısa bir iyileşme süreci gerçekleşir ve yeni güçlü saç köklerine sahip olunur.
  • Donör alana bir zarar verilmeden en üst seviyede kök transferi yapılır.

  TDF Saç Ekimi Dezavantajları

  • TDF, saçın ön, arka ve orta bölgelerinin komple açık olduğu saç tiplerinde başarıya ulaşır. Diğer saç açıklık tedavilerine uygun değildir.
  • İşlem sonrasındaki tam sonucu görebilmek için 10-12 aylık bir zaman gereklidir.

  3 Gün Konaklama

  Tüm işlemler için anlaşmalı 5 yıldızlı otellerimizde misafirimiz oluyorsunuz.

  6-8 Saat Operasyon

  Maksimum 8 saat içerisinde profesyonel ekibimiz doğal saç ekimini gerçekleştirir.

  %100 Ağrısız ve Acısız

  İğnesiz lokal anestezi cihazımız ile ağrı ve acıyı hiç hissetmeyeceksiniz!

  Maksimum Saç Kökü

  FUE ya da DHI teknolojisi ile maksimum sayıda saç kökü ekiyoruz.

  İşlem, lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Saç ekimi sırasında öncelikle donör alanı sağ ve sol olmak üzere ikiye ayrılır. Sağ bölgede yer alan saç telleri alınarak saçsız bölgenin ilk yarısına nakledilir. Kalan açık alan için saçların yerleştirileceği kanallar açılır. Böylelikle ilk gün işlemlerin yarısı tamamlanmış olur. İkinci gün donör alanının diğer tarafı olan sol bölgeden saç kökleri alınır. Bir gün evvel açılmış kanallara yerleştirilir.

  TDF, ön, arka ve orta saç bölgesinin komple avuç içi gibi açık olduğu saç tiplerinde başarıyla uygulanan bir ekim yöntemidir.

  Bir seans gerçekleştirilen saç ekimlerinden bir farkı yoktur. Aynı şekilde iyileşme görülür. Operasyon sırasında ekim yapılacak olan alana ACell + PRP tedavisi uygulanır. Bu teknikle iyileşme süreci kısaltılır. İzsiz ve hızlı bir iyileşme görülür. Yeni çıkacak saç kökleri daha sağlam çıkar.

  Ön bölge ekimlerinde ortalama 6-8 ayda ekilen saçın yüzde 65-70’i çıkar. Ön bölgedeki ekimin en son noktası bir yıl sonra görülür. Tepe bölgesinde kılcal damarlarla daha çok beslenme sağlandığı için burada büyüme biraz daha yavaş olur. Bu bölgede 8 ila 10 ay sonunda tedaviyi tam başarıya ulaşır.

  5 Yıldızlı Otel Konaklamalı Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Al

  Yorum Yap